Imprint

LionsHome.sk vám prináša:

LionsHome GmbH
Sophienstr. 16
10178 Berlin
Nemecko

E-Mail: info@lionshome.de (Poslať e-mail)
Telefón: +49 (0) 30 - 120 534 090

CEO: Michael Röcker
Sídlo spoločnosti: Berlin
Registrový súd: Amtsgericht Charlottenburg • HRB 163781 B
DIČ DE299199773

Zodpovedný za redakčný obsah: Michael Röcker (Rovnaká adresa ako vyššie)


Všeobecné informácie

Problémy s objednávkou
LionsHome nie je online obchod. Ak máte otázky týkajúce sa produktov alebo objednávky, kontaktujte prosím online obchod, kde si môžete výrobok kúpiť alebo ste si ho zakúpili. V prípade, že sa vyskytli problémy s internetovými obchodmi, môžete využiť platformu EÚ Komisie pre mimosúdne vyrovnanie RSO: http://ec.europa.eu/consumers/odr.

Obsah webovej stránky
Tu uvedený obsah je určený na osobné použitie. Kopírovanie alebo publikovanie je povolené len s písomným súhlasom za predpokladu, že obsah podlieha autorským právam spoločnosti LionsHome.

Odkazy na ďalšie ponuky
LionsHome nemá žiadny vplyv za obsah stránok prepojených s touto ponukou. Prevádzkovatelia sú výlučne zodpovední za obsah svojich prepojených ponúk.

Uživateľský obsah
Na tejto platforme majú tretie strany možnosť uverejniť svoj vlastný obsah a sprístupniť ho verejnosti. Táto možnosť poskytuje iba technickú infraštruktúru na ukladanie a získavanie týchto informácií. Autor je výhradne zodpovedný za obsah.

Značky a ochranné známky
Značky a ochranné známky použité v tejto ponuke alebo tretími stranami sa riadia ustanoveniami súčasného autorského zákona a podliehajú vlastníckym právam registrovaných vlastníkov. Aj bez uvedenia vlastníka alebo povahy majetku ako značka / ochranná známka môžu byť značky a ochranné známky chránené tretími stranami.

Identifikácia fotiek
Niektoré použité obrázky a ilustrácie boli získané z webov: photodune.com a graphicriver.net.