O nás

LionsHome je online platforma, ktorá sa zaoberá všetkým okolo pekného bývania a bytového zariadenia. Našim poslaním je pomôcť tým, ktorí milujú krásny domov tak ako my, aby sa cítili vo svojom domove dobre a pohodlne. S viac ako 3 miliónom užívateľov mesačne v 10 rôznych krajinách je LionsHome v súčasnosti jedným z popredných európskych online portálov pre domácnosť a bývanie.

V centre Berlína náš tím usilovne pracuje na tom, aby inšpiroval našich užívateľov skvelými nápadmi na dizajn, trendmi a užitočnými tipmi ako si skrášliť svoj domov. Aby sme vám mohli priniesť nové inšpirácie, náš sofistikovaný vyhľadávač produktov vám pomôže objaviť vhodné produkty z veľkého výberu obchodov. Je pre nás dôležité, aby sme vám ponúkli nielen produkty popredných značiek a online obchodov, ale aby sme do ponuky zahrnuli aj produkty rôznych špecializovaných dodávateľov a malých interiérových butikov, ako aj trendových nováčikov.

Táto bezprecedentná rozmanitosť pekných a jedinečných produktov rozbúši srdce každého nadšenca interiérového dizajnu, pretože sa vám snaží pomôcť vytvoriť si domov po akom ste vždy túžili!

Všetko pre môj krásny domov

V LionsHome rýchlo a pohodlne objavíte nové inšpiratívne nápady na dizajn a tiež vhodné produkty, ktoré urobia váš domov živým a krásnym.

Inšpirácia

Nechajte sa očariť našimi odborníkmi na interiérový dizajn z redakčného tímu LionsHome. Praktickými tipmi, skvelými nápadmi na dizajn, starostlivo zostavenou sadou produktov a aktuálnymi trendmi v oblasti dizajnu by sme vás chceli inšpirovať a pomôcť vám k vytvoreniu si ešte krajšieho domova. Či už si vyberiete rustikálny vidiecky štýl alebo romanticky zasnený barokový dizajn, poskytneme vám prehľad o celom spektre štýlov a aktuálnych trendoch a produktoch.

Nakupovanie

Cieľom LionsHome je ponúknuť najlepšiu platformu pre nájdenie produktov v oblasti Home & Living . Vložili sme preto veľa úsilia a lásky do prepracovaného filtrovacieho katalógového systému, ktorý umožňuje nájdenie vami požadovaného produktu z viac ako 40 miliónov ponúk. Pomocou prispôsobiteľných filtrov si môžete vybrať farbu, materiál a značku, ako aj definovať cenové rozpätie. Spolupracujeme s veľkým počtom obchodných partnerov, avšak okrem ponúk od popredných online obchodov s nábytkom, prechádzame tiež ponuky vhodných produktov od menších dodávateľov a butikov s interiérovým dizajnom. Svoj nový obľúbený produkt môžete nájsť vo viac ako 1 000 obchodoch.

Blogeri & Experti

Nielenže sa denne zaoberáme najnovšími trendmi v oblasti Home & Living, ale predstavujeme vám tiež starostlivo vybraných odborníkov, ktorých môžete nájsť na stránkach LionsHome. LionsHome poskytuje komplexný prehľad o popredných blogoch v oblasti interiérového dizajnu a životného štýlu. Okrem typických tém, ktorými sa LionsHome zaoberá, môžete objavovať aj nové zaujímavé blogy a ďalšie témy, ako napríklad „Materstvo“ alebo „Nápady na chutné recepty“. Na našich stránkach sa stretávajú odborníci a zaisťujeme, aby vám neunikli žiadne najnovšie trendy.