Katalóg

LionsHome vám pomôže pri nájdení pekného a jedinečného nábytku a bytových doplnkov od top značiek v stovkách obchodov za skvelé ceny. Jednoducho zadajte požadovaný produkt do vyhľadávacieho poľa alebo si zvoľte nižšie uvedenú kategóriu a prehliadnite si náš katalóg.

O LionsHome

S LionsHome nájdete nábytok, bytové doplnky, záhradné produkty a veľa ďalšieho rýchlo a jednoducho.

S LionsHome.sk rýchlo a jednoducho nájdete nové nápady pre váš domov, záhradu, vylepšenie domácnosti a mnoho ďalšieho. Ak si plánujete zariadiť a skrášliť svoj domov bytovými doplnkami alebo hľadáte záhradné a DIY výrobky, často stojíte pred agóniou výberu. S našou pomocou bude vaše vyhľadávanie teraz jednoduchšie. Na našej webovej stránke nielen pohodlne a efektívne nájdete výrobky pre domácnosť a záhradu, ale tiež rôzne skvelé ponuky z našich partnerských obchodov.

Často sa stáva, že až po porovnaní širokej škály produktov príde tá správna inšpirácia, ako si najlepšie vybrať nábytok a zariadiť si svoju obývačku, spálňu, detskú izbu, kuchyňu, kúpeľňu či chodbu. Či už klasické, jednoduché a elegantné, hravé a romantické, obľúbený vintage štýl alebo obzvlášť extravagantné. Ukážeme vám, kde môžete nájsť všetky tieto produkty. Nechajte sa inšpirovať novými nápadmi na dizajn interiéru obývačky, kuchyne alebo kúpeľne!

Oživte svoju kúpeľňu novými kúpeľňovými doplnkami a transformujte ju pomocou krásnych rámov kúpeľňových zrkadiel, kúpeľňového textilu a mydiel alebo dávkovačov mydla a vytvorte si vlastnú osobnú wellness oázu. Bytové doplnky a dekoratívne predmety sú cenovo najdostupnejšie a môžu mať veľmi pozitívny vplyv na vzhľad a pohodlie vášho domova.

Detské izby sú obľúbeným miestom, kde môžete využiť svoju vlastnú kreativitu a premeniť štyri steny spálne vášho dieťaťa na raj. Napríklad výber detských postelí je v súčasnosti veľmi rozsiahly a umožňuje vám okrem funkcie rozhodne zvážiť aj optiku. Detská posteľ v jemnej ružovej farbe je napríklad ideálna na to, aby vytvorila útočisko pre malú princeznú. Pri navrhovaní chlapčenskej spálne sa môžete riadiť tiež obľúbenými postavami a motívmi, napríklad autami alebo detskou posteľou v pirátskom štýle, ktoré sú veľmi žiadané. Najlepšie je zapojiť svoje deti do zariaďovania svojej izby, čím zaistíte, aby sa vo svojom útočisku skutočne cítili ako doma. Medzi ďalšie spôsoby, ako skrášliť detské izby, patrí detská tapeta alebo farebný detský koberec - jednoducho to vyskúšajte!

Ďalším priestorom, ktorý je možné prerobiť je kuchyňa. S malou prestavbou premeníte svoju kuchyňu na obľúbené miesto stretávania sa celej rodiny. Barové stoličky sú dobrou voľbou do kuchyne, pretože pozývajú rodinu, aby si sadli a strávili čas spoločne - je to tiež veľmi cenovo dostupné!

Malé zmeny v obývacej izbe, ako sú nové obrázky, vázy, misky alebo koberce, často vytvoria úplne nový vzhľad, ktorý poteší vašich hostí. Preklikajte sa skvelými ponukami našich partnerských obchodov a vyberte si správny nábytok, bytové doplnky a produkty do vašej záhrady a skrášlite si svoj domov podľa svojich osobných prianí.